Jak zrobić z aplikacji dochodowy biznes

Jak zrobić z aplikacji dochodowy biznes

Dlaczego tak trudno znaleźć pracę dodatkową – podejrzane oferty

Dzisiaj komórka jest przedłużeniem naszej ręki. Dzięki temu małemu komputerowi, który trzymamy w kieszeni mamy ogrom możliwości. Płacenie rachunków, czytanie książek, odrabianie pracy domowej, pisanie raportów, zabijanie czasu czy zmiana koloru światła w lampce to tylko ułamek możliwości dzisiejszych komórek.

Jednak to nie sama komórka umożliwia nam to wszystko, a aplikacje, które się na niej znajdują. Przeciętnie na naszych komórkach instalujemy kilka a czasami nawet kilkanaście aplikacji. Czy da się zarobić na aplikacji mobilnej? W większości instalujemy aplikacje darmowe, ale za jakość niektórych jesteśmy nawet w stanie zapłacić spore kwoty. Więc da się, tylko trzeba wiedzieć jak.

Skoro można zarobić niezłą sumę, wielu deweloperów, programistów i innych osób lub firm, mających możliwości zaczęło tworzyć aplikacje. Jednak klienci nie chcą przepłacać i sprawdzają – jakość, opinie innych, ceny. Jak zarobić na aplikacji mobilnej?

Przede wszystkim więcej użytkowników mają aplikacje, które oferują darmowy dostęp na okres próbny np. tydzień. Jeśli coś można sprawdzić zanim się wyda pieniądze inaczej podchodzimy do ewentualnej płatności.

Po drugie – jeśli tworzymy aplikację darmową w pewnym stopniu nie możemy agresywnie podchodzić do mikropłatności. Lepiej zachęcać użytkownika do jak największej aktywności. Z czasem zaangażuje się i łatwiej wyda pieniądze.

Po trzecie i ostatnie – nie można żądać zbyt wysokiej ceny. Tylko odstraszymy potencjalnych klientów.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 2